Arifbey Mahallemizde Halk Toplantısı Yapıldı

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Arifbey Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı […]

 Arifbey Mahallemizde Halk Toplantısı Yapıldı

22.12.2017 - 12:59

Güncelleme : 22.12.2017 - 12:59

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Arifbey Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Yüksel Gülaç, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Mustafa Nusret Doğan, İlçe SYDV Müdürü Hakan Tanıl, Halk Eğitim Müdürü Sabri Mercan, Arifbey Mahalle Muhtarı Nurettin Güreş ve mahalle sakinleri katıldı.

Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı toplantıda yapmış olduğu konuşmada; Bugün Arifbey Mahallemize gelerek siz kıymetli mahalle sakinlerimizle bir araya gelmiş bulunuyoruz. Yoğun katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları bizim için önemli ve değerlidir. Bizler devletimizin emrinde, milletimizin hizmetindeyiz. Devletimizin imkânları ölçüsünde, mesai mefhumu gözetmeksizin her zaman istişare ederek her mahallede devletimizin varlığını hissettirmeye çalışıyoruz. Sorunların çözümü noktasında ellimizden ne geliyorsa yapacağız, iletilen tüm taleplerin takipçisi olduğumuzun altını çizmek istiyorum. Özellikle vatandaşların sesine kulak vermek, sıkıntı ve şikâyetlerini yerinde görmek ve tespit etmek amacıyla mahalle toplantılarını gerçekleştiriyor, her konuda vatandaşımızın yanında yer almaya ve vatandaşımıza hizmet etmeye çalışıyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından, vatandaşlar söz alarak sorun ve taleplerini dile getirirken, ilgili kurum müdürleri tarafından kendi görev ve yetki alanlarındaki hizmetler hakkında vatandaşlara bilgi verilip, vatandaşların soruları yanıtlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın