Boğazköy yolunda tehlike devam ediyor!..

Sakarya’nın Arifiye İlçesi Boğazköy Mahallesi’nde Yağışlı Havalarda Yola Düşen Kayalar Tehlike Saçmaya Gün Geçtikçe Devam Ediyor. Geçtiğimiz Aylarda Boğazköy Mahallesi Muhtarı Ayhan Odabaş Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu İle Görüşmüş Ve Keşfe Gelineceği Öğrenilmişti Ancak Boğazköylü Vatandaşlar Ne Gelen Var Ne Giden Dedi. Dün Akşam Boğazköy lü Vatandaşın İş Dönüşü Çektiği Tepki Videosunu […]

 Boğazköy yolunda tehlike devam ediyor!..

22.12.2017 - 17:21

Güncelleme : 22.12.2017 - 17:21

Sakarya’nın Arifiye İlçesi Boğazköy Mahallesi’nde Yağışlı Havalarda Yola Düşen Kayalar Tehlike Saçmaya Gün Geçtikçe Devam Ediyor.

Geçtiğimiz Aylarda Boğazköy Mahallesi Muhtarı Ayhan Odabaş Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu İle Görüşmüş Ve Keşfe Gelineceği Öğrenilmişti Ancak Boğazköylü Vatandaşlar Ne Gelen Var Ne Giden Dedi.

Dün Akşam Boğazköy lü Vatandaşın İş Dönüşü Çektiği Tepki Videosunu Sosyal Medyada Yayınlaması Çok Kişi Tarafından İzlendi.

İŞTE O TEPKİ SÖZLERİ!

Herkese buradan hayırlı akşamlar diliyorum Arifiye Boğazköy köyünden size sesleniyorum çektiğim videoyu Herkes paylaşsın motorumla işten geliyorum şimdi bu yola Kayalar düşmüş Zeki Toçoğlu görmüyor bu kayaları keşife gelecekti buraya gelmedi kendisi herkes görsün bu çakıl Taş nasıl düşmüş bakın karşıdaki gördüğünüz taşıyıp Ben şimdi attım şimdi de yeni düşmüş taşlar buraya temizlik yaptım ben burada ama Zeki Toçoğlu görsün ve paylaşsınlar böyle bir rezillik olmaz Boğazköy Arifiye köyünde taşlar nasıl yere parçalanmış düşmüş Allah göstermesin ben burada motorla geçerken düşseydi önüme ya da geçerken düşseydi bu videoyu seyredenler paylaşsın herkezden ricam bu dedi.

kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın