İlçemizde Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz unutulmuyor

Kaymakamımız Adem Yazıcı, İlçe Emniyet Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut ile birlikte şehit ve gazi ailelerimiz ziyaret edildi. Bu kapsamda 03 Ağustos 1993 yılında Van İlinde Şehit düşen Jan.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesine, 1974 yılında Kıbrıs’ta Gazi olan Cindi Ertürk ve ailesine ziyarette bulundular. Sayın Kaymakamımız şehit […]

 İlçemizde Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz unutulmuyor

22.12.2017 - 15:22

Güncelleme : 22.12.2017 - 15:22

Kaymakamımız Adem Yazıcı, İlçe Emniyet Komiser Yardımcısı Mahmut Aktemur Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut ile birlikte şehit ve gazi ailelerimiz ziyaret edildi.

Bu kapsamda 03 Ağustos 1993 yılında Van İlinde Şehit düşen Jan.Atğm. Erdoğan Yeni’nin babası Mehmet Ali Yeni ve ailesine, 1974 yılında Kıbrıs’ta Gazi olan Cindi Ertürk ve ailesine ziyarette bulundular.

Sayın Kaymakamımız şehit ve gazi ailesi ziyaretinde yaptığı konuşmada; “Şehitlik ve gazilik, milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlardır. Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu ulvi makamlara yükselmiş olan şehit ve gazilerimiz, her zaman milletimizin haklı gurur kaynağı olmuştur. Bugüne kadar Gazilerimizi ve Şehit Ailelerimizi evlerinde ziyaret ettik. Misafirleri olduk. Bütün Gazilerimizi ve Şehit Ailelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Gazilerimiz ve Şehit Ailelerimiz bizlere Şanlı Tarihimizin ve Devletimizin emanetidir. Bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız. Bir kez daha bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.” dedi.

Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın