Kaymakam Yazıcı Arifiye’de Eğitim Kurumlarını gezdi

Kaymakamımız  Adem Yazıcı İlçemizdeki okullardan Ege Kimya Ortaokulu ve Ekrem Oba İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi. Okul ziyareti sırasında Sayın Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Gülaç eşlik etti. Okullarda incelemelerde bulunan ve sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Sayın Kaymakamımız öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Öğrencilere tavsiyelerde […]

 Kaymakam Yazıcı Arifiye’de Eğitim Kurumlarını gezdi

26.12.2017 - 14:51

Güncelleme : 26.12.2017 - 14:51

Kaymakamımız  Adem Yazıcı İlçemizdeki okullardan Ege Kimya Ortaokulu ve Ekrem Oba İlköğretim Okulunu ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okul ziyareti sırasında Sayın Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Gülaç eşlik etti.

Okullarda incelemelerde bulunan ve sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Sayın Kaymakamımız öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Sayın Kaymakamımız; ” Başarıya ulaşmada en önemli unsurun düzenli ve disiplinli çalışmak olduğunu unutmayın. Geleceğimiz olan sizlere her zaman güveniyoruz. Sizleri, modern bilime dayalı bilgi üreten ve bu bilgileri gelişen teknoloji ile ekonomik yararlılığa çeviren, özgüveni yüksek bireyler olarak görmek hepimizin ortak mutluluğudur. ”dedi.

Daha sonra öğretmenlerimizle bir araya gelen Sayın Kaymakamımız, öğretmenlerimiz ve okul idarecileriyle eğitim kalitesinin artırılması, okul ve öğrenci güvenliğinin sağlanması, öğrencilerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, öğretmenlerin moral ve motivasyonlarının artırılması konularında durum değerlendirmesinde ve görüş alış-verişinde bulunarak, “ Değerli öğretmenlerimiz; Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda güvenli adımlarla ilerleyen milletimizin geleceğinin, sizlerin yaktığı bilgi meşaleleri ile aydınlanacağına olan inancım tamdır. Her zaman olduğu gibi sizlerin desteği ile İlçemizde eğitim-öğretimde başarıyı birlikte yakalayacağımıza eminim. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın