ARSİADER’den Siyasi Partilere ziyaret

“ARSİADER” Yönetim Kurulu Ak Parti Arifiye ilçe başkanlığı ve MHP ilçe başkanlığını ziyaret etti. Başkan Fatih YETER  ziyaretlerde Arifiye Esnaf Sanayici ve İlk Adamları Derneğinin neden kurulduğunu, Amacını ve hedeflerini anlatarak ;’Tüm siyasi partilerle ve Diğer Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlik beraberlik içinde olup Arifiye menfaatları doğrultusunda birleşerek Marka şehir olması için birlikte hareket etmek gerektiğini, […]

 ARSİADER’den Siyasi Partilere ziyaret

27.12.2017 - 12:30

Güncelleme : 27.12.2017 - 12:30

“ARSİADER” Yönetim Kurulu Ak Parti Arifiye ilçe başkanlığı ve MHP ilçe başkanlığını ziyaret etti. Başkan Fatih YETER  ziyaretlerde Arifiye Esnaf Sanayici ve İlk Adamları Derneğinin neden kurulduğunu, Amacını ve hedeflerini anlatarak ;’Tüm siyasi partilerle ve Diğer Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlik beraberlik içinde olup Arifiye menfaatları doğrultusunda birleşerek Marka şehir olması için birlikte hareket etmek gerektiğini, birlikte proje üretmek ve ilçemizin sorunlarını duyurmak için sesimizin dahada gür çıkması gerektiğini’ belirtti.

“ARİFİYELİYİM ALIŞ VERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM “ Sloganı ile yola çıktıklarını, Vatandaşlarınıza bu algıyı oluşturmak istediklerini belirterek Arifiye Esnaflarına sahip çıkmalarını istediklerini de söyledi.

Ayrıca Arifiye ilçemize il genelinde ve bölgemizde olmak üzere turizmi arttıracak çevre il ve ilçelerden insanları gelmelerini teşvik edilecek büyük projeler yapılmasını istedi.

Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar’da ;’ARSİADER gibi Derneklerin İlçemize katkı sağlayacağını belirterek tam destek vereceğini’söyledi.

MHP ilçe Başk. Murat YÖRDAN’da;’ Bu oluşumu desteklediklerini söyleyerek gençliğe sahip çıkılması gerektiğini, birlikte sosyal alanlarda proje yapabileceklerini ve üzerlerine düşeni yapamak istediklerini’belirtti.Yördan,ayrıca son zamanlarda Mübarek Cuma aleyhine yapılan karalama kampanyasına (KARA CUMA) Arifiye esnaflarının da tepki göstermesini istedi.

Bu konu üzerine ARSİADER Başkanı Fatih YETER bu gibi Dini ve Milli meselelere duyarlı olacaklarını ve tam destek vereceklerini söyledi.

Ziyaretlere Arsiader Başakan Fahri Yeter ile birlikte yönetim kurulu üyeleride katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın