Yılın son gösterimine davetlisiniz

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, 28 Aralık Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek ‘Havana’ya Dönüş’ filminin özel gösterimi ile devam edecek. İlgili Haber OSM’de söyleşinin konusu felsefe olacak Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, Dünya Sinemasından seçme film gösterimleri ile sona erecek. 28 Aralık Perşembe günü, Ofis […]

 Yılın son gösterimine davetlisiniz

27.12.2017 - 13:55

Güncelleme : 27.12.2017 - 13:55

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, 28 Aralık Perşembe günü OSM’de gerçekleştirilecek ‘Havana’ya Dönüş’ filminin özel gösterimi ile devam edecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, Dünya Sinemasından seçme film gösterimleri ile sona erecek. 28 Aralık Perşembe günü, Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek programda yönetmenliğini Laurent Cantet’in üstlendiği ‘Havana’ya Dönüş’ Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. 2015 dramatik-komedi türündeki film saat 20.00’da başlayacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, yılın son gösterimine tüm sinemaseverler davet edildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın