Arifiye İlçe Kaymakamımız Kuzuluk’u ziyaret etti

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı bugün İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerini gezdi.Kaymakam Yazıcı İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde  Arifiye’den Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’ıda ziyaret ederek tesisler hakkında da bilgi aldı. Genel Müdür Yardımcısı  MehmetTaştan ile Arifiye’üzerine de sohbet eden Yazıcı Arifiye’de olmaktan ve hizmet etmekten mutlu olduğunu,ilçenin Sakarya’nın hızla gelişen merkez ilçelerinden biri olduğunu söyledi. İlgili […]

 Arifiye İlçe Kaymakamımız Kuzuluk’u ziyaret etti

28.12.2017 - 20:25

Güncelleme : 28.12.2017 - 20:31

Arifiye İlçe Kaymakamımız Adem Yazıcı bugün İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerini gezdi.Kaymakam Yazıcı İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde  Arifiye’den Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’ıda ziyaret ederek tesisler hakkında da bilgi aldı.

Genel Müdür Yardımcısı  MehmetTaştan ile Arifiye’üzerine de sohbet eden Yazıcı Arifiye’de olmaktan ve hizmet etmekten mutlu olduğunu,ilçenin Sakarya’nın hızla gelişen merkez ilçelerinden biri olduğunu söyledi.

Kaymakam Yazıcı Arifiye’de ARSİADER  gibi sivil oluşumları deteklediğini,ilçemizin kendi kimliğini oluşturmasını ve bununda hızla gerçekleştirileceğine inandığını söyledi.

İdari hizmet binalarının yapımına başlanacağını,halkımızla birlikte daha iyiyi yakalamak için birlikte gayret gösterilmesinin gerektiğini belirtti.

Kuzuluk Kaplıcalarını hayran kaldığınıda belirten Yazıcı gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’a teşekkür etti.

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan’da Kaymakam Adem Yazıcı’nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade ederek teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın