VEKİLDİ ASİL OLDU!..

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü uzun bir dönemdir vekaleten yürüten Yüksel GÜLAÇ hoca asaleten İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. Yüksel GÜLAÇ kimdir? İlgili Haber Sosyal Medyadan , Sosyal Meydana 1968 yılında Iğdır’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Iğdır’da tamamladı. 1987 yılında Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Yüksekokulundan mezun oldu. Mardin/Kızıltepe ve Iğdır merkezde çeşitli okullarda […]

 VEKİLDİ  ASİL OLDU!..

29.12.2017 - 23:07

Güncelleme : 29.12.2017 - 23:07

Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü uzun bir dönemdir vekaleten yürüten Yüksel GÜLAÇ hoca asaleten İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Yüksel GÜLAÇ kimdir?

1968 yılında Iğdır’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Iğdır’da tamamladı. 1987 yılında Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Yüksekokulundan mezun oldu. Mardin/Kızıltepe ve Iğdır merkezde çeşitli okullarda öğretmenlik yaptı.

1999 yılında AÖF Lisans Tamamlama Programını bitirdi. Aynı yıl içinde Eğitim Kurumları Yöneticiliği Sınavını kazandı ve Eğitim Yönetimi Kursunu tamamladı.

2000 yılında yapılan Şube Müdürlüğü Sınavını kazandı. 2001 yılında Şube Müdürlüğü Sınavını kazananlar için Yalova’da yapılan Eğitim Yönetimi Kursuna katıldı. Sınav sonucuna göre yapılan atamada 2001 yılı Haziran ayında Kars ili Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve başladı.

2004 yılı Ocak ayında Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. 2014 yılı temmuz ayında MEB Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelik kapsamında yapılan yer değişikliği uygulamasıyla Sakarya ili Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandıktan sonra 2017 yılına kadar Şube Müdürlüğü görevinde bulunan Yüksel GÜLAÇ son arama ile Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Abicim dedi ki:

    Arifiye İlçe teşkilatı ve belediye sol duruşunu bir kez daha sergiledi. Tebrik etmek lazım.

  • Yazık dedi ki:

    Ilçe başkanı ve belediye başkanı onayı olmadan bu atamaları vekil bakan bile yapamıyor. Bakalım yaptıkları atamaya gerçekler ortaya çıkınca sahip çıkabilecekler mi yoksa bilmiyorum abicim mi diyecekler.