AK Parti Sakarya’da ‘Derin sessizlik’

AK Parti Sakarya İl Kongresi öncesinde mevcut İl Başkanı Fevzi Kılıç’a karşı henüz bir aday çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Sessizliğin nedeni AK Parti Sakarya İl Teşkilatı’nda il kongresi öncesinde daha öncekilerdeki gibi parti içi hareketliliğin olmaması dikkat çekici boyutlarda. AK Parti’deki ‘Derin sessizlik’ için genel kanı Başkan Kılıç’a karşı başka isimlerin aday adayı olarak çıkabilecekleri […]

 AK Parti Sakarya’da ‘Derin sessizlik’

30.12.2017 - 18:44

Güncelleme : 30.12.2017 - 18:44

AK Parti Sakarya İl Kongresi öncesinde mevcut İl Başkanı Fevzi Kılıç’a karşı henüz bir aday çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor.

Sessizliğin nedeni

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı’nda il kongresi öncesinde daha öncekilerdeki gibi parti içi hareketliliğin olmaması dikkat çekici boyutlarda. AK Parti’deki ‘Derin sessizlik’ için genel kanı Başkan Kılıç’a karşı başka isimlerin aday adayı olarak çıkabilecekleri yolunda.

Kılıç kesin aday

AK Parti’nin mevcut Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın yeniden il başkanlığına aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Rakipleri kim olur?

AK Parti kulislerinde, Kılıç dışında il başkan aday adayı olacak isimler arasında Serdivan eski İlçe Başkanı Osman Çelik adı uzun süredir gündemde. Kendisi istemese de Recep Hacıeyüpoğlu adı da kulislerde konuşuluyor.

Diğer adaylar

AK Parti İl Başkanlığı’na aday adayı olabilecek diğer kişiler arasında Hüseyin Gürsoy, Mehmet Yılmaz ve Mert Aydemir’in de isimleri geçiyor.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın