ARSİADER’den,CHP’ye ziyaret

İlçemizde faaliyetlerine başlamış olan Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkan Fatih Yeter ve yönetim kurulu CHP Arifiye İlçe Örgütünü ziyaret etti. Parti binasında gerçekleşen ziyaretin gündeminde Arifiye vardı. Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR;” Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ziyareti bizleri çok memnun etmiştir.Sivil Toplum örgütleri ortak aklın […]

 ARSİADER’den,CHP’ye ziyaret

30.12.2017 - 12:12

Güncelleme : 30.12.2017 - 12:12

İlçemizde faaliyetlerine başlamış olan Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkan Fatih Yeter ve yönetim kurulu CHP Arifiye İlçe Örgütünü ziyaret etti.


Parti binasında gerçekleşen ziyaretin gündeminde Arifiye vardı.
Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali GÖKPINAR;” Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ziyareti bizleri çok memnun etmiştir.Sivil Toplum örgütleri ortak aklın oluşturulmasında etkin role sahiptir. Sivil toplum kuruluşları Projeler üreterek, çeşitli çalışmalarda fikir beyan ederek yol gösterici konumundadır.
Derneğimizin ilçe yararına yapacakları projeler konusunda anamuhalefet partisi olarak elimizden gelen her türlü desteğe var olduğumuzu belirtmek isterim”dedi.

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Fatih Yeter ise  ‘’ARSİADER gerçek anlamda tüm Arifiyel’li hemşerilerimizi kucaklamıştır. Henüz yeni kurulmamıza rağmen, dinamik özverili yönetimi ve her yeni katılan üyemizle gelecek vaat etmektedir, ‘birlikten güç doğar’ felsefesiyle çıktığımız bu yolda siyasi parti ziyaretlerimizin sonuncusunu bu akşam Cumhuriyet Halk Partisine yapıyoruz, ev sahipliğinizden ötürü şahsım ve yönetici arkadaşlarım adına, İlçe Başkanı Ali Gökpınar ve yönetimine teşekkür ederim’dedi

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın