MHP Sakarya’dan’HAREKETE GEÇİYORUZ!..’buluşması

MHP İl Başkanlığı 8 Ocak Pazar günü ‘2019 içim harekete geçiyoruz’ şöleni düzenleyecek. Ahmet Şafak’ın sahne alacağı etkinlikte MHP’ye üye olan çok sayıda vatandaşa da rozet takılacak. Atatürk Spor Salonu’nda 8 Ocak Pazar günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek olan ‘2019 için harekete geçiyoruz’ şölenin ile Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Teşkilatı seçim startını verecek. Düzenlenen etkinliğe […]

 MHP Sakarya’dan’HAREKETE GEÇİYORUZ!..’buluşması

30.12.2017 - 18:35

Güncelleme : 30.12.2017 - 18:35

MHP İl Başkanlığı 8 Ocak Pazar günü ‘2019 içim harekete geçiyoruz’ şöleni düzenleyecek. Ahmet Şafak’ın sahne alacağı etkinlikte MHP’ye üye olan çok sayıda vatandaşa da rozet takılacak.

Atatürk Spor Salonu’nda 8 Ocak Pazar günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek olan ‘2019 için harekete geçiyoruz’ şölenin ile Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Teşkilatı seçim startını verecek. Düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetlinin katılması beklenirken, Ülkücü Sanatçı Ahmet Şafak da şarkıları ile katılanlara keyifli dakikalar yaşatacak. Konuyla ilgili olarak Adapazarı İlçe Teşkilatını ziyaret eden İl Başkanı Levend Bülbül, “Çok yoğun bir katılımla bu şölende ülkücü davayı tüm Türkiye’ye göstereceğiz. Tüm Sakaryalıları ve partililerimiz bu buluşmaya davet ediyoruz” dedi.

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın