Sakarya Ülkü Ocakları Seyyid Ahmet Arvasi Hocayı unutmadı

Sakarya Ülkü Ocakları düzenlediği anma programı ile  Seyyid Ahmet Arvasi’yi hocayı aramızdan ayrılışının 29.yılında yad etti. Seyyid Ahmet Arvasi’yi anma programına MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, MHP Sakarya İl Başkanı M. Levent Bülbül, İl yönetimi, MHP İlçe Başkanları ve yöneticileri,Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları, Asenalar ve Ülkücüler katıldı. Senenin […]

 Sakarya Ülkü Ocakları Seyyid Ahmet Arvasi Hocayı unutmadı

01.01.2018 - 19:01

Güncelleme : 01.01.2018 - 19:01

Sakarya Ülkü Ocakları düzenlediği anma programı ile  Seyyid Ahmet Arvasi’yi hocayı aramızdan ayrılışının 29.yılında yad etti.

Seyyid Ahmet Arvasi’yi anma programına MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, MHP Sakarya İl Başkanı M. Levent Bülbül, İl yönetimi, MHP İlçe Başkanları ve yöneticileri,Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Ülkü Ocakları İlçe Başkanları, Asenalar ve Ülkücüler katıldı.

Senenin son akşamında  Seyyid Ahmet ARVASİ hoca, onun kaleminden dökülen şiirlerle yad edildi.

Anma  programında, semazen gösterisi ve  Kuran-ı Kerim Tilaveti yapıldı.

Programda teşekkür belgeleri ve plaket takdimi de gerçekleştirildi.

Doğumunun 100. Yılında BAŞBUĞ Alparslan TÜRKEŞ 3. Gençlik Kurultayı Sakarya Koşusu birincisi Kenan KANDEMİR’e teşekkür belgesi MHP Sakarya İl Başkanı Levent BÜLBÜL tarafından,koşu ikincisi ve ayrıca ilimizi Kayseri’de temsil eden Yunus Emre UÇAR’a belgesi ve plaketi Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı sayın Soyhan SOFUOĞLU tarafından,Koşu üçüncüsü olan Ömercan ASLİN’e belgesi Sakarya MHP Milletvekilimiz Zihni AÇBA tarafından takdim edildi.

2017/2018 eğitim öğretim yılı güz döneminde Türkiye genelinde yapılan YKS’de Türkiye birincis olan Melikşah ALGA’ya ise belgesi  Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Başkanı Duhan ÖZTÜRK tarafından takdim edildi.

Programda görevli olan Asena ve Bozkurtların teşekkür belgeleri ise İl Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan SOFUOĞLU tarafından takdim edildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın