Yeni yıla görev başındaki polis ekipleriyle girdi

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile birlikte trafik denetleme, arama ve kontrol noktalarında görev yapan emniyet mensuplarını ziyaret etti. Vali Balkanlıoğlu ilk olarak uygulama noktasında durdurulan vatandaşların yeni yılını tebrik etti. Daha sonra Balkanlıoğlu polis ekipleriyle sohbet ederek yeni yılını kutladı. Kentin huzurlu ve güvenli bir şekilde yeni yıla girmesi […]

 Yeni yıla görev başındaki polis ekipleriyle girdi

01.01.2018 - 12:05

Güncelleme : 01.01.2018 - 17:42

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile birlikte trafik denetleme, arama ve kontrol noktalarında görev yapan emniyet mensuplarını ziyaret etti. Vali Balkanlıoğlu ilk olarak uygulama noktasında durdurulan vatandaşların yeni yılını tebrik etti. Daha sonra Balkanlıoğlu polis ekipleriyle sohbet ederek yeni yılını kutladı.

Kentin huzurlu ve güvenli bir şekilde yeni yıla girmesi için görev başında olan polis ve askerlere moral ziyaretinde bulunan Vali Balkanlıoğlu, vatandaşların da yeni yılını tebrik etti.

Yeni yılın ilk dakikalarında polis telsizinden görev başında olan tüm ekiplerin yeni yılını kutladığını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, “Allah sizleri kazasız, belasız nice yıllara ulaştırsın. Bütün Emniyet ve Jandarma Teşkilatımızı kutluyorum. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinizin alnında öpüyorum” diyerek moral verdi.

32 Evler ve E-5 girişinde bulunan uygulama noktalarında nöbet tutan güvenlik güçlerini ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, Polislerin yeni yıllarını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. İl Jandarma Alay Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ın da yer aldığı ziyarette, kontrol noktasından geçen araçları durdurarak vatandaşların yeni yılını da tebrik eden Vali Balkanlıoğlu, onlarla bir süre sohbet ederek tatlı ikram etti.

Vali Balkanlıoğlu, daha sonra Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine geçerek 2018 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen “Meryem Bebek” ve ailesini ziyaret etti. Serap ve Mustafa Şengül çiftini tebrik ederek Meryem bebeği kucağına alan Vali Balkanlıoğlu, genç çifte çocuklarıyla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir yıl diledi. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ve Hastane yetkililerinin de hazır bulunduğu ziyarette Vali Balkanlıoğlu, ayrıca Acil Serviste muayene olmak için sıra bekleyen vatandaşların hem yeni yılını kutladı hem de geçmiş olsun temennisinde bulundu.

İl Emniyet Müdürlüğüne geçerek görevde bulunan Polislerin de yeni yılını kutlayan Vali Balkanlıoğlu, kentteki olayların önlenmesi için suç ve suçluların tespitinin sağlandığı, trafik işleyişinin 7/24 kayıt altına alındığı “Kent Güvenlik Yönetim Merkezi”nde bulunan MOBESE kameralarını izleyip, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’dan yılbaşı gecesindeki son durum hakkında bilgiler aldı.

Son olarak İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, Komutanlıkta nöbet tutan askerlerin yeni yılını tebrik ederek Milletimizin, birlik, beraberlik ve asayişi için canları pahasına gece gündüz olan tüm Mehmetçiklere görevlerinde muvaffakıyetler dilediğini ifade etti.
Jandarma Şeref Defterini de imzalayan Vali Balkanlıoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile yılbaşının sorunsuz geçmesi için alınan tedbirler hakkında istişarede bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın