KYK PERSONELLERİ YARDIMLARINA KOŞTU

KYK Sakarya İl Müdürlüğü’nde görevli hizmetli personeller, Irak’ta iç savaştan kaçarak Sakarya’ya yerleşen 6 kişilik Müşrif ailesinin tüm masraflarını üstlendi. Irak’ta ki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye gelen 4 çocuklu Iraklı ailenin ihtiyaç sahibi olduğunu gören KYK Sakarya İl Müdürlüğü’nde görevli hizmetli personeller, ailenin yardımına yetişti. Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Koltuk Takımı, Yatak, Soba, Gıda ve Kıyafet […]

 KYK PERSONELLERİ YARDIMLARINA KOŞTU

02.01.2018 - 16:59

Güncelleme : 02.01.2018 - 16:59

KYK Sakarya İl Müdürlüğü’nde görevli hizmetli personeller, Irak’ta iç savaştan kaçarak Sakarya’ya yerleşen 6 kişilik Müşrif ailesinin tüm masraflarını üstlendi.

Irak’ta ki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye gelen 4 çocuklu Iraklı ailenin ihtiyaç sahibi olduğunu gören KYK Sakarya İl Müdürlüğü’nde görevli hizmetli personeller, ailenin yardımına yetişti. Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Koltuk Takımı, Yatak, Soba, Gıda ve Kıyafet Yardımı hazırlayan personeller topladıkları yardımları aileye verdi. Konuyla ilgili olarak konuşan bir personel, Bir nebze de olsa mağduriyetlerini gidermeye çalışıyoruz dedi. Iraklı aileyi kardeş aile olarak gördüklerini ve yardımlarının devam edeceğini belirtirken gerçekleştirdikleri davranışın örnek olmasını istedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın