AK PARTİ SAKARYA BİRİM BAŞKANLARI TOPLANDI

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı, önceki gece düzenlenen ‘Birim Başkanları İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi.AK Parti Sakarya İl Teşkilatı önceki gece bir restoranda ‘Birim Başkanları İstişare Toplantısı’ gerçekleştirdi. Toplantıya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın yanı sıra ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Birim Başkanları İstişare Toplantısına Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali […]

 AK PARTİ SAKARYA BİRİM BAŞKANLARI TOPLANDI

05.01.2018 - 19:33

Güncelleme : 05.01.2018 - 19:33

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı, önceki gece düzenlenen ‘Birim Başkanları İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi.AK Parti Sakarya İl Teşkilatı önceki gece bir restoranda ‘Birim Başkanları İstişare Toplantısı’ gerçekleştirdi. Toplantıya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın yanı sıra ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Birim Başkanları İstişare Toplantısına Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali BAşar ve birim başkanlarıda katıldı.

Ak Parti İl Başkanlığının düzenlediği toplantıya AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ,Birim Başkanları,Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli de katıldı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Fevzi Kılıç, “ Biz büyük bir aileyiz, çalışmalarımıza hep birlikte tüm hızımız ile devam edeceğiz” dedi.

Kılıç, ”Kongrelerimizi müthiş bir coşkuyla gerçekleştirdik. Yönetim Kurullarımız oluşturuldu ve böyle bir toplantı düzenleme ihtiyacı hissettik. Diğer siyasi partilerin ‘Genel Başkanımız gelecek’ şeklindeki tanıtımlarıyla kalabalık toplamaya çalıştığı toplantılarda, bizim ilçe kongrelerimiz kadar kalabalık toplayamıyor. O toplantılara da Genel Başkan gelmiyor; yardımcılarını gönderiyor. Bizim toplantılarımız çok şükür heyecanlı ve coşkulu geçiyor. Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlarımızı kongrelerden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın