SOFUOĞLU ARSİADER’E MİSAFİR OLDU

Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamlar Derneğine misafir oldu. “ARSİADER”’in  dernek binasında gerçekleştirdiği  Genel istişare Toplantısının bu haftaki konuğu olan ilçemizin değerlerinden Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU ,Arsiader Üyelerine  liderliklerin özelliklerini, örnek liderleri , Ticari konular,Tarihi konular ile birlikte gündem hakkında değerlendirmede bulundu. “ARSİADER” BAşkanı Fatih Fahri Yeter […]

 SOFUOĞLU ARSİADER’E MİSAFİR OLDU

05.01.2018 - 20:54

Güncelleme : 05.01.2018 - 20:54

Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamlar Derneğine misafir oldu.

“ARSİADER”’in  dernek binasında gerçekleştirdiği  Genel istişare Toplantısının bu haftaki konuğu olan ilçemizin değerlerinden Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU ,Arsiader Üyelerine  liderliklerin özelliklerini, örnek liderleri , Ticari konular,Tarihi konular ile birlikte gündem hakkında değerlendirmede bulundu.
“ARSİADER” BAşkanı Fatih Fahri Yeter katılım bilgilendirmelerden dolayı Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu hocaya teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın