MHP sahaya iniyor

Üç bin yeni üye kaydıyla birlikte 2019 seçim startı veriliyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Teşkilatı “Harekete Geçiyoruz” temasıyla 2019 yılında yapılması planlanan yerel yönetimler ve başkanlık sistemi seçimleri için kolları sıvadı. Başkan Bülbül,”Bütün Sakaryalıları Pazar günü bekliyoruz” dedi. İlgili Haber Arifiyespor’dan Mehmetçik selamı. HEDEF 2019 SEÇİMLERİ MHP’nin dava partisi olduğunu anımsatan MHP Sakarya […]

 MHP sahaya iniyor

06.01.2018 - 18:33

Güncelleme : 06.01.2018 - 18:33

Üç bin yeni üye kaydıyla birlikte 2019 seçim startı veriliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Teşkilatı “Harekete Geçiyoruz” temasıyla 2019 yılında yapılması planlanan yerel yönetimler ve başkanlık sistemi seçimleri için kolları sıvadı. Başkan Bülbül,”Bütün Sakaryalıları Pazar günü bekliyoruz” dedi.

HEDEF 2019 SEÇİMLERİ

MHP’nin dava partisi olduğunu anımsatan MHP Sakarya İl Başkanı Muhammet Levent Bülbül, üç bin yeni üye kaydı ve rozet takma töreniyle birlikte güçlerine güç katacaklarını belirtti. Her gün seçim olacak gibi çalıştıklarının altını çizen Bülbül,” Pazar günü yapacağımız organizasyonla birlikte 2019 seçimleri için start vermiş olacağız” dedi.

SAKARYA’YA SESLENDİ

Sakaryalıları düzenlenen organizasyona davet eden İl Başkanı Levent Bülbül, “Birlik ve beraberlik içinde hedefimize emin adımlarımızla ilerliyoruz, ilerlemeye de devam edeceğiz” diye konuştu. MHP Osmaniye Milletvekili Dr. Ruhi Ersoy ile ünlü sanatçı Ahmet Şafak’ın da katılacağı organizasyon saat 15.00’de başlayacak.

sakaryahalk.com

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın