Milletvekilimiz YAVUZ’dan,Bilgehan DOĞRU’ya hayırlı olsun ve iade-i ziyaret

AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı ve Sakarya Milletvekili  Ali İhsan Yavuz ilimizden  AK Parti 25. Dönem Sakarya Milletvekili Adayı olan ve geçtiğimiz aylarda Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevine atanan Bilgehan Doğru’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Bilgehan Doğru Ankara ziyaretlerinde AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon […]

 Milletvekilimiz YAVUZ’dan,Bilgehan DOĞRU’ya hayırlı olsun ve iade-i ziyaret

07.01.2018 - 14:11

Güncelleme : 07.01.2018 - 14:11

AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı ve Sakarya Milletvekili  Ali İhsan Yavuz ilimizden  AK Parti 25. Dönem Sakarya Milletvekili Adayı olan ve geçtiğimiz aylarda Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliği görevine atanan Bilgehan Doğru’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Bilgehan Doğru Ankara ziyaretlerinde AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı görevine atanan Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz’u makamında ziyaret ederek tebrik etmişti.

Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz’da  yaptığı bu ziyareti ile Bilgehan Doğru’ya hem hayırlı olsun hemde iade-i ziyaret gerçekleştirmiş oldu.

Ziyaretten dolayı karşılıklı memnuniyet duguları ifade edilerek biraz politika biraz da sağlık konuşularak geçmiş günler yad edildi…

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın