ASIM HOCADAN GÖYNÜK KAYMAKAMI KARAKAŞ’A İADE-İ ZİYARET

PKKlı teröristlerce düzenlenen hain saldırıda şehit olan Derik Kaymakamı Muhammet Fatih SAFİTÜRK’ün Babası Asım SAFİTÜRK, Ağabeyi Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Haydar SAFİTÜRK ve kuzeni Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet SAFİTÜRK ile birlikte hemşehrileri olan Sakaryalı Göynük Kaymakamı Orhan Gazi KARAKAŞ’ı makamında ziyaret etti. Kaymakamımız Orhan Gazi KARAKAŞ tarafından kapıda karşılanan Asım SAFİTÜRK amcamız, […]

 ASIM HOCADAN GÖYNÜK KAYMAKAMI KARAKAŞ’A İADE-İ ZİYARET

08.01.2018 - 19:23

Güncelleme : 08.01.2018 - 19:23

PKKlı teröristlerce düzenlenen hain saldırıda şehit olan Derik Kaymakamı Muhammet Fatih SAFİTÜRK’ün Babası Asım SAFİTÜRK, Ağabeyi Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Haydar SAFİTÜRK ve kuzeni Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet SAFİTÜRK ile birlikte hemşehrileri olan Sakaryalı Göynük Kaymakamı Orhan Gazi KARAKAŞ’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakamımız Orhan Gazi KARAKAŞ tarafından kapıda karşılanan Asım SAFİTÜRK amcamız, Kaymakamımıza Şehit Kaymakam Muhammet Fatih SAFİTÜRK anısına hediye takdim etti. Kaymakamımız ise Asım Amcamıza Sakarya Zaferinin anısına yaptırılan tarihi Zafer Kulesinin maketini hediye etti.
Kaymakamımız Orhan Gazi KARAKAŞ:
’’ Yaşanan hain saldırıda şehadet mertebesine yükselen kahraman meslektaşımızı unutmayacağız’’ dedi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın