Vali Balkanlıoğlu İlçemizde Fabrika Ziyaretlerinde bulundu

Her hafta farklı fabrika ve tesisleri gezerek incelemelerde bulunan Vali İrfan Balkanlıoğlu, bugün de 2K Welding Teknoloji Makine İmalat ve Arma Filtre Sistemleri fabrikalarına ziyarette bulundu. Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve il müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette ilk olarak teknolojik makine ile ekipmanlar üreten 2K Welding firmasına […]

 Vali Balkanlıoğlu İlçemizde Fabrika Ziyaretlerinde bulundu

08.01.2018 - 17:44

Güncelleme : 08.01.2018 - 17:44

Her hafta farklı fabrika ve tesisleri gezerek incelemelerde bulunan Vali İrfan Balkanlıoğlu, bugün de 2K Welding Teknoloji Makine İmalat ve Arma Filtre Sistemleri fabrikalarına ziyarette bulundu.
Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve il müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette ilk olarak teknolojik makine ile ekipmanlar üreten 2K Welding firmasına geçen Vali Balkanlıoğlu, firma yetkililerinden sektördeki gelişmeler hakkında bilgiler aldı.
Arma Filtre Sistemleri fabrikasında incelemelerde bulunan Vali Balkanlıoğlu, robotik teknolojinin de kullanıldığı fabrika tesislerini gezerek üretim faaliyetleri ile ilgili yetkililerden brifing aldı.
İlimizin ekonomi ve istihdamına katkılarından dolayı fabrika yetkililerine “Teşekkür Belgesi” de veren Vali Balkanlıoğlu, ülkemizin ve ilimizin büyüyerek gelişmesi için çalışan, üreten her oluşumun kendileri için büyük önem arz ettiğini ifade ederek fabrika çalışanlarına da başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın