Arifiye Muhtarlar Derneğinden Yazıcı’ya Ziyaret.

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette; Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı dernek olarak Arifiye’de birlik ve beraberlik içerisinde sorunlara çare aradıklarını dile getirerek Sayın Kaymakamımıza çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Arifiye’mizi , Arifiye Muhtarlar Derneğini tanıtan dergiyi Sayın Kaymakamımıza takdim etti. Ziyaretten […]

 Arifiye Muhtarlar Derneğinden Yazıcı’ya Ziyaret.

11.01.2018 - 15:55

Güncelleme : 11.01.2018 - 15:55

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaymakamımız Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette; Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı dernek olarak Arifiye’de birlik ve beraberlik içerisinde sorunlara çare aradıklarını dile getirerek Sayın Kaymakamımıza çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Arifiye’mizi , Arifiye Muhtarlar Derneğini tanıtan dergiyi Sayın Kaymakamımıza takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Kaymakamımız, ” Derginin gerek İlçemizi gerekse her yönüyle mahallelerimizi çok boyutlu olarak tanıtması, vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi bakımından son derece faydalı ve yararlı olacağına inanıyorum, emeği geçenlere ve sizlere teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın