Arifiye’nin tanıtım kitapçığını kurumlara dağıttılar…

Arifiye Muhtarlar Derneği Yönetimi ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak maksadı ile yaptırdığı kitapçığı ilçemizin kurum idarecilerini ziyaret ederek dağıttılar. A’dan Z’ye Arifiye’yi anlatan kitapçık beğeni gördü. İlgili Haber M.Hakan Atilla Borsa İstanbul’un yeni Genel Müdürü oldu Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve yönetimince Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’ya da taktim edilen tanıtım dergisi,ilçemizde hizmet veren kurumlardan […]

 Arifiye’nin tanıtım kitapçığını kurumlara dağıttılar…

11.01.2018 - 16:53

Güncelleme : 11.01.2018 - 16:53

Arifiye Muhtarlar Derneği Yönetimi ilçemizin tanıtımına katkı sağlamak maksadı ile yaptırdığı kitapçığı ilçemizin kurum idarecilerini ziyaret ederek dağıttılar.

A’dan Z’ye Arifiye’yi anlatan kitapçık beğeni gördü.

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve yönetimince Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’ya da taktim edilen tanıtım dergisi,ilçemizde hizmet veren kurumlardan İlçe Jandarma Komutanı .Bnb.Hamit Gencay TAŞDEMİR,İlçe Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat DİLEK,İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü  Hakan TANIL, İlçe Sağlık Müdürü Müdür Dr. Ayşin KURBAN’a da ziyaret edilerek verildi.

Yöneticiler yapılan çalışmadan dolayı Arifiye Muhtarlar Derneği yöneticilerine teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın