TÜMSİAD Sakarya’dan, Arifiye ARSİADER’e Ziyaret

Tümsiad Sakarya  Başkanı Ahmet ÖLMEZ ve Genel Sekreter Ferhat ATEŞ Arifiye Esnaf Ve Sanayici İş Adamları Derneği  “ARSİADER”Yönetim Kurulunu Dernek merkezinde ziyaret etti. Ziyarette Güncel konular konuşuldu.Başkan Ölmez;”ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM”sloganını beğendiklerini, desteklediklerini ve diğer ilçelere örnek olması gerektiğini’ söyledi. ARSİADER’in Arifiye’ye hayırlı olmasını dileyen TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez,kurucu yönetime başarılar diledi. ARSİADER Başkanı Fatih […]

 TÜMSİAD Sakarya’dan, Arifiye ARSİADER’e Ziyaret

14.01.2018 - 15:48

Güncelleme : 14.01.2018 - 15:48

Tümsiad Sakarya  Başkanı Ahmet ÖLMEZ ve Genel Sekreter Ferhat ATEŞ Arifiye Esnaf Ve Sanayici İş Adamları Derneği  “ARSİADER”Yönetim Kurulunu Dernek merkezinde ziyaret etti. Ziyarette Güncel konular konuşuldu.Başkan Ölmez;”ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM”sloganını beğendiklerini, desteklediklerini ve diğer ilçelere örnek olması gerektiğini’ söyledi.

ARSİADER’in Arifiye’ye hayırlı olmasını dileyen TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez,kurucu yönetime başarılar diledi.

ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER Yönetim adına ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerekTÜMSİAD Sakarya’nın başkan ve yöneticilerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın