SAFİTÜRK DAVASINDA 6.KEZ ERTELEME

Şehid Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün  şehit edilmesi ile ilgili ertelenen davanın  görüşmelerine bugün Mardin Adliyesi’nde devam edildi. Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün hunharca katledilmesine ilişkin 15 sanığın yargılandığı davanın duruşması 6’ncı kez ileri bir tarihe ertelendi. Şehit Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Fatih Safitürk suikastıyla ilgili 8’i tutuklu, 15 sanığın yargılandığı davanın 6’ncı […]

 SAFİTÜRK DAVASINDA 6.KEZ ERTELEME

15.01.2018 - 18:09

Güncelleme : 15.01.2018 - 18:09

Şehid Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk’ün  şehit edilmesi ile ilgili ertelenen davanın  görüşmelerine bugün Mardin Adliyesi’nde devam edildi.

Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün hunharca katledilmesine ilişkin 15 sanığın yargılandığı davanın duruşması 6’ncı kez ileri bir tarihe ertelendi.

Şehit Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Fatih Safitürk suikastıyla ilgili 8’i tutuklu, 15 sanığın yargılandığı davanın 6’ncı duruşması, Mardin 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü.

Vali Mustafa Yaman, AK Parti Milletvekilleri Salih Cora ve Hüsnüye Erdoğan,Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri, Şehit Kaymakam Safitürk’ün babası Asım Safitürk Hoca,ağabeyi Ali Haydar Safitürk ve Arifiye Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Safitürk’te duruşmayı izledi.Kimlik tespiti ve iddianamenin okunmasıyla başlayan duruşma,okunan iddianame ve sanık ifadelerinin ardından ileri bir tarihe ertelendi.

 

,

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın