Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi Olagan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi, 2. Olağan Genel Kurul Toplantısını, Yönetim Kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve gönüllülerin geniş katılımı ile Yeşilay Sakarya Şube Konferans salonunda Pazar günü gerçekleştirdi. Denetleme Raporu ile Yıllık Faaliyet Raporlarının okunduğu genel kurulda  oluşturulan Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarıda belli oldu. İlgili Haber “Kültürel ve sanatsal çalışmalara desteğimiz sürecek” Yapılan açıklamada;Yeşilay […]

 Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi Olagan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

15.01.2018 - 16:33

Güncelleme : 16.01.2018 - 12:43

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Sakarya Şubesi, 2. Olağan Genel Kurul Toplantısını, Yönetim Kurulu üyeleri, dernek üyeleri ve gönüllülerin geniş katılımı ile Yeşilay Sakarya Şube Konferans salonunda Pazar günü gerçekleştirdi.

Denetleme Raporu ile Yıllık Faaliyet Raporlarının okunduğu genel kurulda  oluşturulan Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarıda belli oldu.

Yapılan açıklamada;Yeşilay Sakarya Şubesi, Türkiye’deki diğer şubeler nazarında yoğun tempo çalışmaları, kültür-sanat ve sportif aktiviteleri, ziyaretleri ile aktif bir performans göstererek dikkat çekmiştir. Sakarya Şubesi yeni yönetiminde geniş yelpazede kişilere yer verilmiştir. Güçlü ve dinamik bir kadroyla yoluna devam edecektir. Yönetimi ile Yeşilay Sakarya Şubesi bağımlılıklarla mücadelede, insan sağlığı ve onurunun korunmasında daha kararlı ve azimli olacağını bildirmiştir.’denildi.

oluşan Yeni yönetim listesi

Yönetim Kurulu Üyeleri

Şube Başkanlığına;

1. Fatih KICIR

Yönetim Kurulu Üyeliklerine;

2. Mustafa GÖNAN

3. Yıldıray YILMAZ

4. Arzu ÇAKIR

5. Gökay KÖKSAL

6. Davut KİRACIOĞLU

7. Ayhan AK

8. Yavuz MEŞE

9. Recep YILDIZ

10. Halime AYKILIÇ

Denetim Kurulu Üyeliklerine;

1. Cemal UZUNOĞLU

2. Paşa ODABAŞ

3. İsmail GÜNDOĞDU

4. Seda MERİÇ

5. Cüneyt KAHYAOĞLU

6. Cemal ÜNLÜ

Genel Merkez Genel Kurulu Üyeliklerine;

1. Fatih KICIR

2. Mustafa GÖNAN

3. Cemal UZUNOĞLU

4. Seda MERİÇ

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın