YEREL KÜLTÜR’DEN SAĞLIK ATAĞI

Üyelerinin sağlık alanında kaliteli ve uygun şartlarda hizmet almasını amaçlayan Sakarya Yerel Kültür Derneği, sağlık kuruluşlarıyla işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor. Göz hastalıkları alanında şehrimizin bilinen sağlık kuruluşlarından Dünya Göz Hastanesi ile Sakarya Yerel Kültür Derneği arasında protokol imzalandı. Yerel Kültür Derneği üyelerine kaliteli hizmetin yanısıra, muayene ve tedavi ücretlerinde indirim sağlayacak protokolün imza törenine; […]

 YEREL KÜLTÜR’DEN SAĞLIK ATAĞI

16.01.2018 - 13:12

Güncelleme : 16.01.2018 - 13:12

Üyelerinin sağlık alanında kaliteli ve uygun şartlarda hizmet almasını amaçlayan Sakarya Yerel Kültür Derneği, sağlık kuruluşlarıyla işbirliği protokolleri imzalamaya devam ediyor.

Göz hastalıkları alanında şehrimizin bilinen sağlık kuruluşlarından Dünya Göz Hastanesi ile Sakarya Yerel Kültür Derneği arasında protokol imzalandı.

Yerel Kültür Derneği üyelerine kaliteli hizmetin yanısıra, muayene ve tedavi ücretlerinde indirim sağlayacak protokolün imza törenine; Dernek Başkanı Necmettin Kırık, Başkan Yardımcısı Cemal Başak, Genel Sekreter Cahit Kaytaz ile Dünya Göz Hastanesi adına İş Geliştirme Uzmanı Sefa Tekin katıldı.

SYKD Başkanı Necmettin Kırık, işbirliği protokolünden dernek üyelerinin ve birinci derecede yakınlarının yararlanacağını belirterek, bu anlaşmanın üyelerine hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın