Halk ToplantısıTürkçaybaşı Mahallemizde yapıldı

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Türkçaybaşı Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı […]

 Halk ToplantısıTürkçaybaşı Mahallemizde yapıldı

17.01.2018 - 17:28

Güncelleme : 17.01.2018 - 17:28

Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Türkçaybaşı Mahallesi’nde İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Dilek, İlçe SYDV Müdürü Hakan Tanıl, Halk Eğitim Müdürü Sabri Mercan, Türkçaybaşı Mahalle Muhtarı Şaban Balçık ve mahalle sakinleri katıldı.

Sayın Kaymakamımız Adem Yazıcı toplantıda yapmış olduğu konuşmada; ” İhtiyaç ve talepleri yerinde öğrenmek, çözüm gerektiren konularda kurum idarecilerimiz ve mahalle sakinlerimizi bir araya getirmek amacıyla düzenlediğimiz bu buluşmalarımızı İlçemizin bütün mahallelerinde gerçekleştiriyoruz. Bugün Türkçaybaşı Mahallemizdeyiz. Sizlerle aynı ortamı paylaşmak, sohbet etmek, sorunlarınızı, sıkıntılarınızı, taleplerinizi dinlemek için buradayız. İnşallah toplantımız hayırlı sonuçlar doğuracak. Duyarlılık gösterip katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, vatandaşlar söz alarak sorun ve taleplerini dile getirirken, ilgili kurum müdürleri tarafından kendi görev ve yetki alanlarındaki hizmetler hakkında vatandaşlara bilgi verilip, vatandaşların soruları yanıtlandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın