AÇLIKTAN ÖLEN İŞÇİLER İÇİN GİYABİ CENAZE NAMAZI KILACAKLAR!

Türk Metal İş Sendikası Sakarya Şubesi sosyal medya sayfasından yaptığı duyuru ile bugün açlıktan ölen işçiler için Kent Meydanında cenaze namazı kılacaklarını duyurdu. Türk Metal sendikasının aldığı karar doğrultusunda yapılan açıklamada; ‘MESS’in tüm işçileri açlığa mahkum etmeyi amaçlayan, uzlaşmaz ve paylaşmaz tavrına karşı bugün, 18 Ocak Perşembe, kent merkezlerinde temsili olarak açlıktan ölen işçilerin cenazelerini […]

 AÇLIKTAN ÖLEN İŞÇİLER İÇİN GİYABİ CENAZE NAMAZI KILACAKLAR!

18.01.2018 - 13:01

Güncelleme : 19.01.2018 - 12:21

Türk Metal İş Sendikası Sakarya Şubesi sosyal medya sayfasından yaptığı duyuru ile bugün açlıktan ölen işçiler için Kent Meydanında cenaze namazı kılacaklarını duyurdu.

Türk Metal sendikasının aldığı karar doğrultusunda yapılan açıklamada;

‘MESS’in tüm işçileri açlığa mahkum etmeyi amaçlayan, uzlaşmaz ve paylaşmaz tavrına karşı bugün, 18 Ocak Perşembe, kent merkezlerinde temsili olarak açlıktan ölen işçilerin cenazelerini kaldıracağız. Tüm halkımızı bizimle birlikte saf tutmaya davet ediyoruz.’denilmişti.Türk Metal Sendikası Sakarya Şubeside üyelerine Sosyal medyada yaptığı duyuru ile ‘MESS’in tüm işçileri açlığa mahkum etmeyi amaçlayan, uzlaşmaz ve paylaşmaz tavrına karşı bugün, 18 Ocak Perşembe Saat 16:30’da Demokrasi (Kent) Meydanında temsili olarak açlıktan ölen işçilerin cenazelerini kaldıracağız. Tüm halkımızı bizimle birlikte saf tutmaya davet ediyoruz.’denildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın