Ocak Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında 17 Ocak 2018 Çarşamba Günü saat:14.00’de Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı. Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; vatandaşlarımızın […]

 Ocak Ayı Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

19.01.2018 - 17:43

Güncelleme : 19.01.2018 - 17:43

İlçemizde vatandaş devlet buluşması kapsamında 17 Ocak 2018 Çarşamba Günü saat:14.00’de Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşla Buluşma Toplantısı yapıldı.
Toplantıya Kaymakamımız Sayın Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Toplantıda; vatandaşlarımızın ulaşım, güvenlik, eğitim, sağlık, tarım, sosyal yardım ve mahalli idareler ile ilgili sorunlarına ilişkin talep ve şikâyetleri görüşüldü ve çözüm önerileri değerlendirildi.
Sayın Kaymakamımız toplantıda yapmış olduğu konuşmada; “ Hem kamu yönetiminin, hem de demokratik sistemin ilk basamağı olan muhtarlarımızla bir araya gelerek görüş, öneri ve beklentilerini ifade etme fırsatı buldukları bu toplantıların yeni yılda ilkini yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. İlçemizin gelişmesine katkı sağlayan özverili, çalışkan ve müteşebbis herkese yürekten teşekkür ederek, 2018 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. 2017 yılında yapmış olduğumuz toplantılarda önemli çalışmaların altına imza attık. 2018 yılında da aynı kararlılıkla İlçemizi daha ileri noktalara taşımanın gayreti içinde olacağız. Geçmişteki gayretlerimizi gelecekteki hedeflerimize bağlayarak, yapılanın üzerine daha fazlasını katmak felsefesi ve sorumluğu içerisinde hareket edeceğiz. İlçemizin daha da büyümesi ve gelişmesi için, başta muhtarlarımız olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bu kapsamda yapacağımız toplantıların hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.
Düzenlenen toplantıda Sayın Kaymakamımızın konuşmasının ardından kurum müdürleri mahallelerimizde 2017 yılında yapılan ve 2018 yılında yapılması planlanan faaliyetler hakkında muhtarlarımıza bilgi verdi.
Sayın Kaymakamımız katılımlarından dolayı tüm muhtarlarımıza ve katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın