Vuraloğlu’ndan Başsavcı Dursun’a ziyaret

Dünya’da aldığı 3 dalda ödülle adından sıkça söz ettiren Miraç Cake Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Vuraloğlu; Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Vuraloğlu gerçekleştirdiği “Hayırlı olsun” ziyaretinde Başsavcısı Dursun’a pasta ikramında bulundu. Sapanca ilçesinde 15 yıldır 3 şubesiyle hizmet veren, Arifiye İlçesi’nde kurdukları fabrika ile son 3 yılda da Donuk Pasta sektörüyle beklentilerin […]

 Vuraloğlu’ndan Başsavcı Dursun’a ziyaret

19.01.2018 - 16:10

Güncelleme : 19.01.2018 - 16:11

Dünya’da aldığı 3 dalda ödülle adından sıkça söz ettiren Miraç Cake Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Vuraloğlu; Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Vuraloğlu gerçekleştirdiği “Hayırlı olsun” ziyaretinde Başsavcısı Dursun’a pasta ikramında bulundu.

Sapanca ilçesinde 15 yıldır 3 şubesiyle hizmet veren, Arifiye İlçesi’nde kurdukları fabrika ile son 3 yılda da Donuk Pasta sektörüyle beklentilerin üzerine çıkan Miraç Cake’nin Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Vuraloğlu; Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u makamında ziyaret etti. Ziyarette çalışmaları, üretim alanları ve projeleri hakkında Başsavcısı Dursun’a bilgi veren Vuraloğlu; üzerine çok durdukları ve Dünya’da 3 dalda ödül aldığı “Yaban Mersinli Pasta ile frambuazlı pastadan ikram etti. Yurtiçinde 10 bayisi yurt dışında da Azerbeycan ve Gürcistan’a ihracat yaptıklarını, başta Afganistan olmak üzere 6 ülke ile de anlaşma çalışmaları içerisinde olduklarını ifade eden Cemil Vuraloğlu; Başsavcısı Dursun’a başarılı çalışmalar dileğinde bulunarak, fabrikalarına da davet etti. Kendilerine yaptığı ziyaret ve ikramlarından dolayı Miraç Cake Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Vuraloğlu ve beraberindekilere teşekkür eden Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun; geliştirdikleri donuk pasta sektörüyle de, ihracat sağlayan Miraç Cake’yi de tebrik etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın