ÜYELER ‘BALABAN’LA DEVAM’ DEDİ

Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar ve Kefalet Kredi Kooperatifi’nin 62’inci Genel Kurulu, Kefalet Kredi Kooperatifi düğün salonunda yapıldı. Tek aday olarak seçime giren mevcut Başkan Hayri Balaban, üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi. İlgili Haber ASKON SAKARYA GENEL KURUL YAPTI Genel Kurula, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Esnaf Odalarının Başkan […]

 ÜYELER ‘BALABAN’LA DEVAM’ DEDİ

21.01.2018 - 17:49

Güncelleme : 21.01.2018 - 17:49

Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar ve Kefalet Kredi Kooperatifi’nin 62’inci Genel Kurulu, Kefalet Kredi Kooperatifi düğün salonunda yapıldı.

Tek aday olarak seçime giren mevcut Başkan Hayri Balaban, üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Genel Kurula, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Esnaf Odalarının Başkan ve yöneticileri, Halk Bankası Şube Müdürleri ve üyeler katıldı.

Esnafın krediye olan ilgisinden de bahseden Başkan Hayri Balaban, “Esnafın krediye olan ilgisi oldukça fazla. Kooperatifimizin verdiği düşük faizli krediyi esnaf raflarını doldurmak için, işini büyütmek için kullanıyor ve yoğun bir talep gösteriyor. Bunun en önemli sebepleri arasında kredi faizinin düşük olması ve vadenin uzak olmasıdır. Esnaf Kredi Kooperatifi esnafın aile kurumudur” dedi
Balaban sosyal medya hesabından yayınlşadığı teşekkür mesajında ;’Hayırlısıyla seçimi 62. genel kurulumuzu tamamladık çok değerli esnaflarınmız ben ve yönetim kuruluna üç yılında görev yapma yetkisi verdi kendilerine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyor mutlu ve huzurlu günler diliyorum’dedi.

adatavir.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın