DOKAP BAŞKANI Ekrem Yüce; Sakarya Rumeli Derneği’nde

DOKAP Başkanı Ekrem Yüce; Mehmet Şehit Başkanlığı’ndaki Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Sürpriz ziyaret Kısa adı DOKAP olan Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi’nin Sakaryalı Başkanı Ekrem Yüce; sürpriz bir programla; Mehmet Şehit Başkanlığı’ndaki Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Amatör Futbolcular Federasyonu Sakarya Şube Başkanı Ömer Bektaş […]

 DOKAP BAŞKANI Ekrem Yüce; Sakarya Rumeli Derneği’nde

22.01.2018 - 19:48

Güncelleme : 22.01.2018 - 19:48

DOKAP Başkanı Ekrem Yüce; Mehmet Şehit Başkanlığı’ndaki Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Sürpriz ziyaret
Kısa adı DOKAP olan Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi’nin Sakaryalı Başkanı Ekrem Yüce; sürpriz bir programla; Mehmet Şehit Başkanlığı’ndaki Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Amatör Futbolcular Federasyonu Sakarya Şube Başkanı Ömer Bektaş ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinde Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit ve Yönetimine “hayırlı olsun” dileklerinde bulunan tebrik eden DOKAP Başkanı Ekrem Yüce çalışmalarında başarılar dileyerek, Karadeniz’in yöresel yemişlerin oluşan bir tepsi hediye etti. DOKAP Başkanı Yüce; ayrıca Giresun’da ve Karadeniz’in her yerinde bir kapıları olduğunun altını çizerek, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni DOKAP’a davet etti.

Memnuniyet
Sakaryalı hemşerileri Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Ekrem Yüce’nin yapmış olduğu sürpriz ziyareti ve hediyesinden dolayı teşekkürlerini dile getiren Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit; kendisini derneklerinde ağırlamaktan dolayı ayrıca memnun olduklarını söyledi. DOKAP Başkanı Ekrem Yüce’yi Erenler Belediye Başkanlığı döneminde başarılı çalışmalarından yakından tanıdığını dile getiren Şehit; ÇAYKUR Genel Müdürlüğü’nde de bu başarısını artırarak devam ettirdiğini şimdi de Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi’nde Karadeniz’in kalkınması noktasında da büyük özveriyle çalıştığını söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın