O güzergâhta çalışmalar başladı

SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Etbalık ve TOPÇA Kavşakları arasındaki yağmursuyu altyapı çalışmalarının başladığı belirtildi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Erenler’de hayata geçirilen yağmursuyu projesinde çalışmalar devam ediyor. SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Etbalık ve TOPÇA Kavşakları arasında yağmursuyu altyapısı imalatı başlamıştır. Ekiplerimiz 24 saat çalışmalarını sürdürmektedir. Bu süreçte kapalı olacak […]

 O güzergâhta çalışmalar başladı

22.01.2018 - 20:02

Güncelleme : 22.01.2018 - 20:02

SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Etbalık ve TOPÇA Kavşakları arasındaki yağmursuyu altyapı çalışmalarının başladığı belirtildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Erenler’de hayata geçirilen yağmursuyu projesinde çalışmalar devam ediyor. SASKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Etbalık ve TOPÇA Kavşakları arasında yağmursuyu altyapısı imalatı başlamıştır. Ekiplerimiz 24 saat çalışmalarını sürdürmektedir. Bu süreçte kapalı olacak güzergâh için yönlendirmeler yapılmıştır. Proje tamamlanana kadar yönlendirmelerin takip edilmesi, alternatif güzergâhların kullanılması önemle rica olunur” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın