”ARSİADER”Hemşeri Derneklerinden Kampanyaya destek istedi

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği ‘ARSİADER’ İlçemizde bulunan hemşeri derneklerini ziyaret etti. Yönetim Kurulu ile birlikte Arifiyedeki Erzurumlular Derneğini ve Trabzonlular Derneğini ziyaret eden Başkan Fatih Fatih YETER konuşmalarında Birlik ve beraberliğe dikkat çekti. İlçemizde Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Kamu Kurumları, Siyasi Partiler ve halkımız Birlik Beraberlik Olursak Sorunları daha kolay çözer netice […]

 ”ARSİADER”Hemşeri Derneklerinden Kampanyaya destek istedi

25.01.2018 - 11:46

Güncelleme : 25.01.2018 - 11:46

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği ‘ARSİADER’ İlçemizde bulunan hemşeri derneklerini ziyaret etti. Yönetim Kurulu ile birlikte Arifiyedeki Erzurumlular Derneğini ve Trabzonlular Derneğini ziyaret eden Başkan Fatih Fatih YETER konuşmalarında Birlik ve beraberliğe dikkat çekti. İlçemizde Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Kamu Kurumları, Siyasi Partiler ve halkımız Birlik Beraberlik Olursak Sorunları daha kolay çözer netice alırız dedi. Ayrıca ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM Kampanyasına destek isteyerek Arifiye Esnafına ve İş Adamlarına Sahip çıkmalarını talep etti.

Dernek yöneticileri ile  Arifiye ile ilgili Sorunları konuşularak fikir alış verişleri yapıldı.

Arifiye Erzurumlular Dernek Başkanı Baki AYGÜN ve Trabzonlular Derneği Arifiye Şube Başkanı Yunus ZOR ziyaretten duydukları memnuniyeti bildirerek bu oluşumun Arifiye’ye Hayırlı Olmasını dilediler. Arifiye için Kendilerine Düşenin En iyisini yapacaklarını söylediler.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın