ARSİADER Muhtarlar ve Esnaflara Kampanyayı anlattı

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ‘ARSİADER’,Arifiye Muhtarlar Derneği ile Arifiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifine bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Fatih Fahri Yeter diğer ziyaretlerde olduğu gibi düzenledikleri ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM kampanyasını anlatarak,birlik beraberlik içinde olunması gerektiğinden bahsetti.Arifiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifi Başkanı Güven YAVUZ ve Arifiye Muhtarlar […]

 ARSİADER Muhtarlar ve Esnaflara Kampanyayı anlattı

26.01.2018 - 12:08

Güncelleme : 26.01.2018 - 12:34

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ‘ARSİADER’,Arifiye Muhtarlar Derneği ile Arifiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Fatih Fahri Yeter diğer ziyaretlerde olduğu gibi düzenledikleri ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM kampanyasını anlatarak,birlik beraberlik içinde olunması gerektiğinden bahsetti.Arifiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooparatifi Başkanı Güven YAVUZ ve Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet KAYMAKÇI’dan kendi bölgelerindeki Esnaf ve İş Adamlarına sahip çıkmalarını istedi.ARSİADER’in Arifiye sınırları içindeki diğer işletmelere olduğu gibi Küçük,Orta ve Büyük Ölçekli bütün işletmelere her zaman kapılarının açık olduğunu belirtti.

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet KAYMAKÇI ve Güven YAVUZ Bu nazik ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Arifiye için yapılacak olan her şeye varız ve tam destek veriyoruz dediler.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet KAYMAKÇI İlçede Ziraat Odasının Olmadığını ve ilçede kayıtlı çifçilerin Erenler’e bağlanmasını istemediklerini bu konuda ARSİADER den destek istediklerini belirtti.

Başkan FAtih Fahri Yeter Arsiader Yönetimi olarak bu konuda kendilerine ne düşüyorsa yapılacağını belirterek Yönetim Kurulu adına ARSİADER plaketlerini  her iki başkanada takdim etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın