Sapanca’da Çatışma

Çatışma Sapanca İlçe Adalet Sarayı önünde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, adliyeye gelen bir grupla Arifiye ilçesinden geldikleri iddia edilen bir grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Çıkan tartışma büyüyünce gruplar silahları çekti. İki grup arasında yaşanan silahlı çatışmaya adliye yanında bulunan Sapanca Polis Merkezi Amirliğinde bulunan ekipler hemen […]

 Sapanca’da Çatışma

26.01.2018 - 13:01

Güncelleme : 26.01.2018 - 17:48

Çatışma Sapanca İlçe Adalet Sarayı önünde saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, adliyeye gelen bir grupla Arifiye ilçesinden geldikleri iddia edilen bir grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Çıkan tartışma büyüyünce gruplar silahları çekti. İki grup arasında yaşanan silahlı çatışmaya adliye yanında bulunan Sapanca Polis Merkezi Amirliğinde bulunan ekipler hemen müdahale etti. Çatışma esnasında yaralanan ve ismi henüz öğrenilemeyen 4 kişi çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öte yandan, çatışma esnasında silahlardan çıkan kurşunlar çevrede park halinde bulunan yaklaşık 10 araca da isabet ederek zarar verdi. Çatışma sonrasında bölgeye Özel Harekat Polisleri, Çevik Kuvvet ve çok sayıda jandarma ekibi gelerek geniş çaplı güvenlik önlemleri aldı. Adliye yanında bulunan polis merkezinden çıkan polisler ilk belirlemelere göre yaşanan çatışma ile ilgili 3 kişi de gözaltına alındı. Konuyla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Kimlikler belli oldu

Sapanca Adalet Sarayı’na gelen bir grup ile aralarında husumet olduğu iddia edilen diğer bir grup arasında silahlı kavga çıkmış, çıkan kavga sonucu 4 kişi vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanarak Sapanca İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Kavgada yaralanarak hastaneye kaldırılan 4 kişiden, 3’ünün isim bilgileri belli oldu. Çıkan olayda H.T., S.T. ve B.T.’nin çeşitli yerlerinden yaralandığı bilgisine ulaşıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın