TÜMSİAD Başkanı Ölmez ‘’Üyelerimizin yanındayız’’

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi dernek üyesi iş adamlarını ziyaret ederek birlikte üretmeye ve katma değer yaratmaya devam edeceklerini belirtti. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcıları Naim Yener, Serkan Kayınoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Çokal, Cihan Okur ve Genel Sekreter Ferhat Ateş ile birlikte sırasıyla, SsangYong […]

 TÜMSİAD Başkanı Ölmez ‘’Üyelerimizin yanındayız’’

26.01.2018 - 12:26

Güncelleme : 26.01.2018 - 12:41

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi dernek üyesi iş adamlarını ziyaret ederek birlikte üretmeye ve katma değer yaratmaya devam edeceklerini belirtti.
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcıları Naim Yener, Serkan Kayınoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Çokal, Cihan Okur ve Genel Sekreter Ferhat Ateş ile birlikte sırasıyla, SsangYong – Adaşen Otomotiv Burhan Şen, Esbi Bilgisayar Necmettin Kırık, Kılınçlar Torna Bahattin Kılınç, Şener Hafriyat Ruhi Şenol ve Asu Plastik Suat Müctehitzade’yi yerinde ziyaret ederek iş dünyası ve ekonomi üzerine istişarelerde bulundu.
Başkan Ölmez “TÜMSİAD yönetimi olarak üyelerimizle istişarelerimizi sürdürüyoruz. Her daim üyelerimizin yanındayız. Ülkemiz ve ilimiz için üretmeye ve katma değer yaratmaya devam ediyoruz. Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın