Ocak etkinliklerinin son konuğu Hayati İnanç

Büyükşehir Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri 30 Ocak Salı günü gerçekleştirilecek ve Hayati İnanç’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Edebiyat ve Mana: Divan Edebiyatından Geriye Kalan’ isimli konferans ile sona erecek. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri, 30 Ocak Salı günü gerçekleştirilecek ‘Edebiyat ve Mana: Divan Edebiyatından Geriye Kalan’ isimli konferans ile sona erecek. AKM’de saat 19.00’da […]

 Ocak etkinliklerinin son konuğu Hayati İnanç

29.01.2018 - 16:12

Güncelleme : 29.01.2018 - 16:12

Büyükşehir Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri 30 Ocak Salı günü gerçekleştirilecek ve Hayati İnanç’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Edebiyat ve Mana: Divan Edebiyatından Geriye Kalan’ isimli konferans ile sona erecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri, 30 Ocak Salı günü gerçekleştirilecek ‘Edebiyat ve Mana: Divan Edebiyatından Geriye Kalan’ isimli konferans ile sona erecek. AKM’de saat 19.00’da gerçekleştirilecek olan programa Hayati İnanç konuşmacı olarak katılacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Edebiyat ve Mana: Divan Edebiyatından Geriye Kalan’ konulu konferansımıza tüm kültür sanat dostları davetlidir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın