MÜSİAD’ dan Karapürçek Çıkarması

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu Üyeleri Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman ve Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’ı ziyaret etti. Ziyaretim Başkan Yaşar Coşkun’un yanı sıra Başkan Yardımcıları İsmail Filizfidanoğlu ve Zafer Boz, Eğitim ve Kültür Komisyon Başkanı Yusuf Gökhan Erkan ve Şube Müdürü Emre Ozan […]

 MÜSİAD’ dan Karapürçek Çıkarması

30.01.2018 - 20:28

Güncelleme : 30.01.2018 - 20:29

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu Üyeleri Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman ve Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’ı ziyaret etti.
Ziyaretim Başkan Yaşar Coşkun’un yanı sıra Başkan Yardımcıları İsmail Filizfidanoğlu ve Zafer Boz, Eğitim ve Kültür Komisyon Başkanı Yusuf Gökhan Erkan ve Şube Müdürü Emre Ozan katıldı.
Karapürçek İlçe ’sine gerçekleştirilen ziyarette MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun Kaymakam Elif Nur Yaman’dan İlçe de gerçekleşen sosyal faaliyetler ile ilgili bilgi aldı. Kaymakam Yaman Kaymakamlık bünyesinde gerçekleştirilecek yeni projeler üzerinde çalışıldığını da vurguladı.
MÜSİAD tarafından yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman, sosyal projeler kapsamın da MÜSİAD ile beraber ortak programlarda yer almak istediklerini söyledi.
Karapürçek’ de yeni altyapı çalışmaları sürüyor
Kaymakamlık ziyaretini tamamlayan MÜSİAD heyeti akabinde Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırımı ziyaret etti.
İlçe ’de yapılan çalışmalardan bahseden Belediye Başkanı Yıldırım, “Karapürçek için yeni bir altyapı çalışması var. Bu çalışmayla beraber atık su, kanalizasyon, temiz su ve doğalgaz hattını yer altına alınıyor. Bu çalışmalar akabinde ilçemizde yeni asfalt çalışması da olacak. Bu projenin en güzel yanlarından biri de dağdan gelen suyun hiç kirlenmeden civar köylerde sulama ve hayvanlar için içme suyu olarak kullana bilinmesi olacak.” Dedi.
Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım ilçe hakkında yapılması planlanan başka projelerden de bahsetti. Belediye Başkanı Yıldırım MÜSİAD heyeti tarafından yapılan ziyaretten dolayı teşekkürlerini sundu.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın