ARSİADER’den ARİFİYE SAADET PARTİSİNE ZİYARET

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) dün gece Saadet Partisi Arifiye İlçe Teşkilatını ziyaret etti.ARSİADER Kurucu Başkanı Fatih Fahri Yeter Arifiye için düzenledikleri kampanyayı anlatarak, dernek çalışmaları hakkında partilileri bilgilendirdi. Saadet Partisi Arifiye İlçe teşkilatından yapılan bilgilendirmede ,’Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği bu akşam partimizie nezaket ziyaretinde bulundular,Sayın başkan ve yönetim […]

 ARSİADER’den ARİFİYE SAADET PARTİSİNE ZİYARET

31.01.2018 - 13:36

Güncelleme : 31.01.2018 - 13:36

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) dün gece Saadet Partisi Arifiye İlçe Teşkilatını ziyaret etti.ARSİADER Kurucu Başkanı Fatih Fahri Yeter Arifiye için düzenledikleri kampanyayı anlatarak, dernek çalışmaları hakkında partilileri bilgilendirdi.

Saadet Partisi Arifiye İlçe teşkilatından yapılan bilgilendirmede ,’Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği bu akşam partimizie nezaket ziyaretinde bulundular,Sayın başkan ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederek şükranlarımızı sunuyoruz. Allah yar yardımcıları olsun,ziyaretleri Arifiye’miz de yaşayan insanlar olarak kardeşliğimizi dostluğumuzu pekiştiren toplantımızı Mevlam hayırlara vesile kılsın inşallah.’denildi.

Ziyarette karşılıklı plaket takdimleride yapıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın