O EK BİNA TOYOTOSA HASTANESİNE DEVREDİLDİ

Toyotasa İlk Yardım Hastanesi’nin Sağlık Bakanlığı ile Sabancı Vakfı arasında imzalanan protokolle mevcut hizmet binasının bakım, onarım ve tadilatlarının tamamlanması ve 2 bin metrekarelik yeni bir hastane binası daha inşa edilmesine yönelik proje çalışması hayata geçiyor. Sakarya Valiliğince yapılan açıklamada ,’Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası 1 Şubat 2018 Perşembe günü itibari ile Toyotasa […]

 O EK BİNA TOYOTOSA HASTANESİNE DEVREDİLDİ

01.02.2018 - 12:39

Güncelleme : 01.02.2018 - 12:39

Toyotasa İlk Yardım Hastanesi’nin Sağlık Bakanlığı ile Sabancı Vakfı arasında imzalanan protokolle mevcut hizmet binasının bakım, onarım ve tadilatlarının tamamlanması ve 2 bin metrekarelik yeni bir hastane binası daha inşa edilmesine yönelik proje çalışması hayata geçiyor.

Sakarya Valiliğince yapılan açıklamada ,’Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binası 1 Şubat 2018 Perşembe günü itibari ile Toyotasa Acil Yardım Hastanesi’ne devredilmiş olup; taşınma, tadilat ve yenileme işlemlerinin tamamlanması ardından hastane Serdivan’da hizmet vermeye devam edecektir. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Serdivan Ek Binasındaki sağlık hizmetleri ise, tadilat ve yenileme işlemleri tamamlanıncaya kadar durdurulmuştur.
Taşınma işlemleri sırasında Toyotasa Acil Yardım Hastanesi’nde mevcut poliklinik hizmetleri ise, aksamadan devam edecektir.’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın