TÜMSİAD’tan Başkan Kılıç’a hayırlı olsun ziyareti

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi Ak Parti İl Başkanlığı adaylığı açıklanan Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Şube Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Serkan Kayınoğlu, Yönetim kurulu üyeleri Ömer Çelik, Yusuf Çokal ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş’ten oluşan heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan […]

 TÜMSİAD’tan Başkan Kılıç’a hayırlı olsun ziyareti

01.02.2018 - 12:57

Güncelleme : 01.02.2018 - 12:57

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimi Ak Parti İl Başkanlığı adaylığı açıklanan Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Şube Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Serkan Kayınoğlu, Yönetim kurulu üyeleri Ömer Çelik, Yusuf Çokal ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş’ten oluşan heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden AK Parti Sakarya İl Başkanlığına Aday gösterilen Fevzi Kılıç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

TÜMSİAD şube Başkanı Ahmet Ölmez yeniden aday gösterilen İl Başkanı Fevzi kılıç’a yeni dönemde başarılar diledi.
AK parti il başkanı Fevzi Kılıç ise ülkemizin geleceği ve istikrarı için daha fazla birlik beraberliğe ihtiyaç duydukları belirterek ziyaretlerinden dolayı TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın