‘Dikkat Atölyesi’nde kayıtlar tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik ‘Dikkat Atölyesi’ projesinde kayıtlar yoğun katılımla sonlandı. Kayıtlar tamamlandı Kayıtlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Geçtiğimiz günlerde çocukların dikkat sürelerinin uzaması, algılarının gelişmesi, konsantrasyonun artması, zekâ gelişimi, özgüven ve sorumluluk bilincinin oluşturulması […]

 ‘Dikkat Atölyesi’nde kayıtlar tamamlandı

02.02.2018 - 18:13

Güncelleme : 02.02.2018 - 18:13

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik ‘Dikkat Atölyesi’ projesinde kayıtlar yoğun katılımla sonlandı.

Kayıtlar tamamlandı
Kayıtlar ile ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Geçtiğimiz günlerde çocukların dikkat sürelerinin uzaması, algılarının gelişmesi, konsantrasyonun artması, zekâ gelişimi, özgüven ve sorumluluk bilincinin oluşturulması gibi birçok gelişim faktörünü içeren ‘Dikkat Atölyesi’nde kayıtlarımızı başlatmıştık. Yoğun başvurunun gerçekleştiği atölyede kayıtlarımız tamamlanmıştır. Öğrenci kayıtlarını çok kısa bir sürede gerçekleştirdik. Kontenjanlarımız yüzde yüz doluluğa ulaştı. Her projedemizde bizleri yalnız bırakmayan Sakaryalılara çok teşekkür ediyoruz. Bu ilgi alakaya laik projeler üretmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın