TÜMSİAD Başkanı Ölmez: “Yerli ve Milli üretim olmadan kalkınma olmaz”

Tüm Sanayi ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şubesinin Akyazı’da düzenlediği toplantıya işadamları yoğun ilgi gösterdi. TÜMSİAD’ın faaliyetlerinin anlatıldığı toplantıda Başkan Ahmet Ölmez, “Potansiyeli yüksek, nitelikli, milli ve manevi değerlere bağlı sanayicilerimizi ve işadamlarımızı daha fazla aramızda görmek istiyoruz.” dedi. TÜMSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Ölmez, 2018 yılı içerisinde yapılması planlanan programları ve hedeflerini Akyazı’da düzenlediği toplantıda […]

 TÜMSİAD Başkanı Ölmez: “Yerli ve Milli üretim olmadan kalkınma olmaz”

03.02.2018 - 11:14

Güncelleme : 03.02.2018 - 11:14

Tüm Sanayi ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şubesinin Akyazı’da düzenlediği toplantıya işadamları yoğun ilgi gösterdi.

TÜMSİAD’ın faaliyetlerinin anlatıldığı toplantıda Başkan Ahmet Ölmez, “Potansiyeli yüksek, nitelikli, milli ve manevi değerlere bağlı sanayicilerimizi ve işadamlarımızı daha fazla aramızda görmek istiyoruz.” dedi.

TÜMSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Ölmez, 2018 yılı içerisinde yapılması planlanan programları ve hedeflerini Akyazı’da düzenlediği toplantıda üyelerle paylaştı.
Toplantı öncesinde AK Parti İlçe Teşkilatını da ziyaret eden TÜMSİAD heyeti, ilçe başkanlığına yeniden seçilen başkan Fevzi Bora ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.
AK Parti ilçe başkanı Fevzi Bora, ziyaretleri nedeniyle TÜMSİAD başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, “Değerli işadamlarımızın ve sanayicilerimizin ilçemize olan katkılarının artarak devam etmesini arzuluyoruz. İlçemiz sadece sanayide değil tarım ve turizm sektörlerinde de yüksek potansiyele sahip. Bu nedenle ilçemize planlı ve çevreye duyarlı yatırım yapmak isteyen sanayici ve işadamlarımıza her zaman yardımcı olmaya hazırız.” dedi.
TÜMSİAD heyeti AK Parti Akyazı ilçe teşkilatı ziyaretinden sonra yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.
Başkan Ölmez, yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmada “Zor bir yılı geride bıraktık. 2018’in yol haritasını da birlikte belirleyeceğiz. Üyelerimiz bizden ne istiyorsa karşılığı olan programlar yapmak istiyoruz. Daha güçlü bir TÜMSİAD için potansiyeli yüksek, nitelikli işadamlarımızı aramızda görmek istiyoruz.” dedi.
İlçelerde yeni bir yapılanmaya gideceklerini hatırlatan Ölmez; “Bu konuda çalışmalarımıza başladık. Sakarya şubemizin kurumsal yapısı içerisinde 6 komisyon var. Bu komisyonlar yeni dönemde bir yenisi eklendi. Onunda alt yapı eksikliğini tamamladık. İlçelerimizde yapılanma kararı aldık. İlk etapta 5 ilçemizde yapılanmayı planlıyoruz. Buda gerçekleşirse mevcut üye sayımızın 2 katına çıkacağını ümit ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Ölmez; ‘’Yeni bir çağı yaşıyoruz, bu çağın adına dijital çağ diyorlar. Kendi değerlerimizi bu çağda güçlenerek devam etmesi için gayret gösteriyoruz. Her bir arkadaşımız kendi alanında işinin en iyisi yapmak mecburiyetindedir. Havacılık ve savunma sanayinde yerli ve milli olmak TÜMSİAD’ın önceliklerindendir. Yerli ve Milli üretim olmadan kalkınma olmaz. Bu noktada büyük çalışmalar var.’’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın