MHP Arifiye erken başladı

Mhp İl Başkanı Levent Bülbül Arifiye İlçe Teşkilatını ziyaret ederek gündemde olan konularla ilgili partilileri bilgilendirdi. İl BaşkanıLevent Bülbül Bey teşkilâtımızaı “2019 için Harekete Geçiyoruz” programına gösterilenz önem ve özen için ilçe teşkilatına teşekkür etti.. 2019 cumhurbaşkanlığı secimi ve Belediye başkanlığı seçimleriyle ilgili izlemesi ve yapılması gerekenleri anlatan Bülbül,Cumhur ittifakı hakkındada partililere bilgilendirdi. 18 Mart’ta […]

 MHP Arifiye erken başladı

04.02.2018 - 12:19

Güncelleme : 04.02.2018 - 12:19

Mhp İl Başkanı Levent Bülbül Arifiye İlçe Teşkilatını ziyaret ederek gündemde olan konularla ilgili partilileri bilgilendirdi.


İl BaşkanıLevent Bülbül Bey teşkilâtımızaı “2019 için Harekete Geçiyoruz” programına gösterilenz önem ve özen için ilçe teşkilatına teşekkür etti..
2019 cumhurbaşkanlığı secimi ve Belediye başkanlığı seçimleriyle ilgili izlemesi ve yapılması gerekenleri anlatan Bülbül,Cumhur ittifakı hakkındada partililere bilgilendirdi.
18 Mart’ta gerceklesecek kurultay hakkında da partililer ile sohbet eden İl Başkanı Levend Bülbül’e ziyarete ve bilgilendirmelerden dolayı teşekkür edilerek MHPArifiye İlçe Teşkilat Başkanı Murat Yördan tarafından “TÜRKLÜĞÜN SİMGELERI” adlı tablo hediye edildi

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın