BAKAN ALBAYRAK AKŞEMSETTİN HAZRETLERİNİN TÜRBESİNDE

Yoğun gündem dolayısıyla fırsat bulamadıkları için bu tür ziyaretleri yapamadıklarını belirten Sayın Bakanımız, okullar açılmadan ailecek ziyareti gerçekleştirmek istediklerini belirtti. Bu vesileyle Göynük’te bulunan Akşemşettin Hazretlerinin Türbesine ziyarette bulunan Bakan Berat Albayrak ,aynı zamanda Göynük’e komşu olan Sakarya’nın şirin ilçesi Taraklıyı da ziyaret etti. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanına Göynük ziyareti esnasında Göynük’ün Sakaryalı Kaymakamı […]

 BAKAN ALBAYRAK AKŞEMSETTİN HAZRETLERİNİN TÜRBESİNDE

05.02.2018 - 11:45

Güncelleme : 05.02.2018 - 11:45

Yoğun gündem dolayısıyla fırsat bulamadıkları için bu tür ziyaretleri yapamadıklarını belirten Sayın Bakanımız, okullar açılmadan ailecek ziyareti gerçekleştirmek istediklerini belirtti.

Bu vesileyle Göynük’te bulunan Akşemşettin Hazretlerinin Türbesine ziyarette bulunan Bakan Berat Albayrak ,aynı zamanda Göynük’e komşu olan Sakarya’nın şirin ilçesi Taraklıyı da ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanına Göynük ziyareti esnasında Göynük’ün Sakaryalı Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan eşlik etti.

Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan daha sonra yine Göynük’e gelme sözü vererek ziyaretini tamamladı. Göynük’ün Sakaryalı Kaymakamı Orhan Gazi Karakaş da Sayın Bakanımıza ziyareti için teşekkür etti ve kendilerini Göynük’te misafir etmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın