Arifiye Kışlaçay Mahallesi’nde Elektrik Direği İsyanı

Arifiye Kışlaçay Mahallesi’nde Kahvenin Yanındaki Hüseyin Yıldız’ın evinin bahçesinde unutulan elektrik direği vatandaşı isyan ettirdi. Arifiye Kışlaçay Mahallesi’nde 12 ay önce yapılan elektrik hat çalışması sırasında bir vatandaşın evinin bahçesinde unutulan elektrik direkleri vatandaşın gerilmesine sebep oldu. Whatsapp Haber Hattımıza Gelen Haberde Elektrik direklerinin bahçesinde unutulan vatandaş: ”Yeni yapılan elektrik hattı ve direk yenileme çalışması […]

 Arifiye Kışlaçay Mahallesi’nde Elektrik Direği İsyanı

07.02.2018 - 13:45

Güncelleme : 07.02.2018 - 14:09

Arifiye Kışlaçay Mahallesi’nde Kahvenin Yanındaki Hüseyin Yıldız’ın evinin bahçesinde unutulan elektrik direği vatandaşı isyan ettirdi.
Arifiye Kışlaçay Mahallesi’nde 12 ay önce yapılan elektrik hat çalışması sırasında bir vatandaşın evinin bahçesinde unutulan elektrik direkleri vatandaşın gerilmesine sebep oldu.
Whatsapp Haber Hattımıza Gelen Haberde Elektrik direklerinin bahçesinde unutulan vatandaş: ”Yeni yapılan elektrik hattı ve direk yenileme çalışması 12 ay önce sona erdi. Eski elektrik direğ, SEDAŞ tarafından evlerin duvarlarına zarar verdi diye yerinden sökülmedi. Mahallemiz muhtarına ve çalışanlarına sürekli söylüyorum. Bu direkleri bahçemden ne alan var ne soran var rüzgarda direk sallanıyor bu direk tehlike saçıyor diyerek. Gerekli mecrilerin bu işe el atmasını istiyorum ve bekliyorum” şeklinde konuştu.

kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın