ARSİADER’den TOÇOĞLU’na ziyaret

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ”ARSİADER” Yönetimi Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU’nu Makamında Ziyaret Etti. Başkan Fatih Fahri YETER Dernek hakkında Başkan Toçoğlu’na kısaca Amaç ve hedeflerini anlattı. “ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM” Sloganı İle Yola çıktıklarını Arifiye Esnafının ve Arifiye halkının bu kampanyaya sahip çıktığını anlatarak Başkan Toçoğlu’ndan desteklerini istedi. Başkan […]

 ARSİADER’den TOÇOĞLU’na ziyaret

07.02.2018 - 14:03

Güncelleme : 07.02.2018 - 14:04

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ”ARSİADER” Yönetimi Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU’nu Makamında Ziyaret Etti.

Başkan Fatih Fahri YETER Dernek hakkında Başkan Toçoğlu’na kısaca Amaç ve hedeflerini anlattı. “ARİFİYELİYİM ALIŞVERİŞİMİ ARİFİYEDEN YAPIYORUM” Sloganı İle Yola çıktıklarını Arifiye Esnafının ve Arifiye halkının bu kampanyaya sahip çıktığını anlatarak Başkan Toçoğlu’ndan desteklerini istedi.

Başkan Yeter,Arifiye’nin genel sorunlarınlarından bahsederek Arifiyenin biraz daha Ön plana çıkması için çalışacaklarını söyledi. Yönetim olarak Bu Cuma günü başlatacakları (Şubat sonuna kadar Bazı Ürünlerde % 10 İndirim yaparak “HAYIRLI BEREKETLİ CUMALAR”kampanyasıyla çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.)

Başkan Fatih YETER ,Zeki TOÇOĞLU’nu Mart ayının ilk haftası yapılması planlanan açılışada davet etti.

Yönetim Arsiader’in Kendine Özgü Plaketini Başkan Toçoğlu’na taktim etti.

Başkan TOÇOĞLU Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kampanyayı çok beğendiğini ve desteklediğini belirtti. Ayrıca Yönetime Teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın