ASIM HOCA KUZULUK’TA YORGUNLUK GİDERDİ

Şehid  Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk Hoca  son günlerde ülkenin dört bir yanına giderek gençlerle bir araya gelip onlarla sohbet etmenin verdiği mutluluk ve yorgunluğu gidermek ve bir süre dinlenmek için Kuzuluk’a gitti. Kuzuluk’ta İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Arifiye’li hemşerisi Mehmet Taştan’ı da ziyaret eden Asım Safitürk hoca Kuzuluk’a daha […]

 ASIM HOCA KUZULUK’TA YORGUNLUK GİDERDİ

07.02.2018 - 19:46

Güncelleme : 08.02.2018 - 13:14

Şehid  Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün babası Asım Safitürk Hoca  son günlerde ülkenin dört bir yanına giderek gençlerle bir araya gelip onlarla sohbet etmenin verdiği mutluluk ve yorgunluğu gidermek ve bir süre dinlenmek için Kuzuluk’a gitti.

Kuzuluk’ta İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Arifiye’li hemşerisi Mehmet Taştan’ı da ziyaret eden Asım Safitürk hoca Kuzuluk’a daha önce birkaç kez daha geldiğini ve huzur bulduğunu ifade ederek,tesisleri yapan Enver Ören ağabeyide rahmetle yad etti.

Asım Safitürk Hoca Türkiye’nin dört bir yanına giderek evladı Şehid  Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün örnek hayatını ve kahramanlık destanını anlatmaya devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın