DADAŞLAR ‘KADİM DOSTLAR’ GRUBUNU MİSAFİR ETTİ

Sakarya’da Bir Grup Dadaş’ın geleneksel Salı buluşmalarına Ankara’dan misaifir grup katıldı.Ankara’dan KADİM DOSTLAR grubunun katıldığı Salı buluşmalarının ev sahipliğini ise KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç yaptı. Ankara’da bir araya gelen KADİM DOSTLAR grubundan Sanayici ve İş Adamları Sıddık Koç,Hüseyin Koç ve Yavuz Koç’un katıldığı, Sakarya’da Bir Grup DADAŞ’ın  Yeni Koç tesilerinde gerçekleşen […]

 DADAŞLAR ‘KADİM DOSTLAR’ GRUBUNU MİSAFİR ETTİ

07.02.2018 - 18:46

Güncelleme : 07.02.2018 - 18:46

Sakarya’da Bir Grup Dadaş’ın geleneksel Salı buluşmalarına Ankara’dan misaifir grup katıldı.Ankara’dan KADİM DOSTLAR grubunun katıldığı Salı buluşmalarının ev sahipliğini ise KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç yaptı.

Ankara’da bir araya gelen KADİM DOSTLAR grubundan Sanayici ve İş Adamları Sıddık Koç,Hüseyin Koç ve Yavuz Koç’un katıldığı, Sakarya’da Bir Grup DADAŞ’ın  Yeni Koç tesilerinde gerçekleşen buluşmasında neşeli sohbet ile Erzurum kültürü bir kez daha yaşatıldı.

Uzun yıllardan beri üç haftada bir araya gelerek toplanan Sakarya’da Bir Grup Dadaş Platformu içinde Arifiye ilçemizden Mon Medya Ajans Sahibi Nuri Tokyürek, İlçe Mal Müdürlüğünden Salih Öztaş ve Kuzuluk Kaplıca Evleri’nden Mehmet Taştan’da bulunuyor.
Sakaryada Bir Grup Dadaş Platform üyeleri arasında Mali Müşavir Fuat Polat, KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç,Yaylalılar İnşaat Sahibi Bedri Yaylalı,Mutlu Emlak ve İnşaat’tan Reşit Geyik,Emekli Bankacı Özcan Kuşdili,Toplu Taşıma-Ulaştırma İşletmecisi Özcan Kamiloğlu,Emekli Tapu Müdürü Yunus Arlı,KoçCity ’da yer alıyor.

Ev sahibi ve KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç katılımlarından dolayı KADİM DOSTLAR grubu Başkanı Sıddık KOÇ ve üyelere teşekkür etti.

KADİM DOSTLAR grubu Başkanı Sıddık KOÇ’ta Sakarya’da Bir Grup DADAŞ üyelerini Ankara’ya davet etti.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın